Autoplošina MERCEDES SPRINTER

Pracovná výška plošiny 22m. Bočný dosah ramena 12m. Nosnosť koša 200kg. Celková váha vozidla do 3,5t šírka 2,20m výška 3m dĺžka 7,9m


Autoplošina Mercedes SPRINTER je výborná autoplošina malých rozmerov s teleskopickým ramenom, ktoré sa pohybuje vo voľnom priestore až do pracovnej výšky 22metrov, alebo 12m bočného dosahu.

Výhodou tejto plošiny je automatické ukotvenie a vystabylizovanie rovnováhy celej autoplošiny, kde je treba rýchla manipulácia pri práci. Samozrejmosťou je natáčanie koša. Práca s autom je veľmi pohodlná pri urýchlení práce a času. Auto je ľahké, nepoškodí podlahu. Dá sa s veľmi ľahko ovládať i v úzkych uličkách.
Autoplošinu vieme zabezpečiť aj v nasledujúcich mestách a okresoch: Topoľčany, Partizánske, Banská Štiavnica, Handlová, Zlaté Moravce, Nová Baňa, Vráble, Levice, Šurany, Nové Zámky, Šaľa, Galanta, Komárno, Hurbanovo, Kolárovo, Sládkovičovo, Sereď, Trnava, Vrbové,Brezová pod Bradlom, Trenčín, Senica, Myjava, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Hlohovec, Pezinok, Žiar nad Hronom, Zvolen, Nováky, Dunajská Streda, Bratislava, Piešťany, Partizánske, Prievidza, Komárno, Modra, Pezinok, Senec, Šamorín, Kolárovo, Senica, Myjava, Skalica, Holíč, Gbely, Smolenice, Dechtice, Nové Mesto nad Váhom, Jaslovské Bohunice, Mochovce, Voderady, Orechová Potôň a iné miesta.